Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Wywiad gospodarczy

Prowadząc działalność gospodarczą i szukając partnerów biznesowych warto dobrze poznać ludzi, z którymi wejdziemy w spółkę. W dzisiejszym świecie nie brakuje oszustów lub też osób, które chcą dorobić się na czyjejś krzywdzie. Dlatego zanim rozpoczniemy współpracę z nowym kontrahentem lub podpiszemy umowę opiewającą na wysoką kwotę, dobrze jest wykonać wywiad gospodarczy.  Tego typu usługa polega na sprawdzeniu wiarygodności potencjalnego wspólnika oraz ustalenie czy jest on zaufanym podmiotem.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Wywiad gospodarczy to szansa na przeprowadzenie udanych i bezpiecznych transakcji. W dzisiejszym świecie wiele podmiotów gospodarczych posiada bardzo skomplikowaną i rozbudowaną strukturę, nie wszystkie informacje na ich temat są jawne i łatwo dostępne. Dlatego też, jeśli zależy Ci na sprawdzeniu czy ewentualny partner biznesowy lub spółka, z firma zamierzasz rozpocząć współpracę jest godna zaufania zleć rzetelny wywiad gospodarczy.

Na czym polega wywiad gospodarczy?

Głównym celem wywiadu gospodarczego jest kontrola stanu finansowo-prawnego danego przedsiębiorstwa, jego wypłacalności oraz wiarygodności biznesowej. W ramach wywiadu gospodarczego, nasze biuro wykonuje także weryfikację konkurencji lub rzetelności pracowników, ustalenia majątkowe dłużnika oraz miejsce jego pobytu. Dzięki usłudze jaką jest wywiad gospodarczy nasz klient może podjąć stosowne decyzje i kroki, które wpłyną na przyszłość jego firmy. Rzetelna i staranna weryfikacja tożsamości to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa i dobrobytu własnego przedsiębiorstwa. Tego typu sprawami zajmuje się prywatny detektyw.

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net