Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Wykrywanie podsłuchów

Jeśli boisz się, że Twoje rozmowy mogą być podsłuchiwane a Twoja aktywność monitorowana, jedyną skuteczną metodą zweryfikowania wątpliwości jest skorzystanie z usługi jaką jest wykrywanie podsłuchów. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń umożliwiających nagrywanie rozmów, najtańszy sprzęt można kupić przez internet już za kilkanaście złotych. Dlatego obecnie jest to jedna z najpopularniejszych metod pozyskiwania informacji. Wykrywanie podsłuchów to usługa skierowana szczególnie do osób zajmujących wysokie stanowiskach oraz zarządzających dużymi spółkami.

Skuteczna metoda ochrony przed przeciekami

Wykrywanie podsłuchów to szansa na ustrzeżenie się przed przeciekiem informacji na temat planów i rozwoju firmy, a także wszelkich tajemnic związanych z działaniem przedsiębiorstwa. Utrata poufnych danych może grozić upadkiem firmy, dlatego zamiast żyć w strachu i zastanawiać się czy ktoś niepożądany nie zna treści naszych rozmów, warto zdecydować się na wykrywanie podsłuchów.

Podejrzewasz, że jesteś szpiegowany?

Wykrywanie podsłuchów to opcja dla Ciebie! Wyciek poufnych informacji to niepożądana sytuacja w każdej branży, a także dla osób prywatnych (podsłuchy zlecane są na przykład przez współmałżonków, przygotowujących się do rozwodu). Niestety, jest to coraz najczęściej stosowana, nielegalna metoda szpiegowania. Jeśli masz przypuszczenie, że padłeś ofiarą podsłuchu – skorzystaj z usług naszej firmy – prywatnego detektywa! Jako doświadczeni fachowcy wykonamy rzetelne badanie antypodsłuchowe, które potwierdzi lub zaprzeczy Twoim domysłom i wykryje wszelkie podsłuchy, kamery lub lokalizatory GPS zamontowane w Twoim samochodzie.

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net