Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Ustalenia majątkowe

Poszukiwanie majątku dłużnika

Odzyskiwanie długów nie jest prostą sprawą. Często okazuje się, że nasi dłużnicy są niewypłacalni i nawet działania komornika nie przynoszą efektów. Jeśli wydaje Ci się, że to sytuacja bez wyjścia skorzystaj z usługi ustalenia majątkowe. To skuteczny sposób na ustalenie sytuacji majątkowej osoby zalegającej ze spłatą należności. Doświadczony detektyw umiejętnie i sprawnie ustali ukryty majątek dłużnika oraz pomoże w odzyskaniu długów.

Odzyskaj swoje należności od dłużników

Dłużnicy posiadają sprytne sposoby na ukrywanie swojego majątku. Często przepisują nieruchomości lub aktywa na osoby trzecie, dzięki czemu unikają spłaty zobowiązań, a przez komornika klasyfikowani są jako niewypłacalni. Takie działania są w Polsce nielegalne i w myśl artykułu 300-301 Kodeksu Karnego podlegają karze pozbawienia wolności. Do czynów karalnych zalicza się miedzy innymi usuwanie, ukrywanie, zbywanie, darowanie oraz niszczenie składników majątku. Jeśli wierzycieli jest więcej, kara pozbawienia wolności wzrosnąć może nawet do lat 8.

Niezbędny materiał dowodowy

Tylko niepodważalne materiały dowodowe mogą pomóc udowodnić przed sądem winę dłużnika. Ustalenia majątkowe to usługa, która ma na celu znalezienie szeregu dowodów potwierdzających, to że oskarżony posiada dodatkowe źródła dochodu lub majątek. Wśród nich mogą znaleźć się dokumentu świadczące o zbyciu lub ukryciu majątku, tajemne rachunki bankowe czy lokaty, na których znajdują się środki finansowe. Twardy materiał dowodowy, to niepodważalna metoda na odzyskanie swoich wierzytelności. Ustalenia majątkowe to sposób coraz częściej wybierany przed podmioty gospodarcze, w celu zweryfikowania wiarygodności potencjalnego kontrahenta, a także przez osoby decydujące się na rozwód z orzeczeniem o winie. Takimi sprawami zajmuje się prywatny detektyw.

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net