Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Sprawy spadkowe

Otrzymanie spadku kojarzy się jednoznacznie z okazją do szybkiego wzbogacenia się. W rzeczywistości sprawy  spadkowe to często ciągnące się latami procesy sądowe, pochłaniające sporo czasu i finansów. Zapisy testamentu mogą okazać się skomplikowane, a ustalenie wszystkich spadkobierców bardzo kłopotliwe. Pomoc prywatnego detektywa podczas spraw spadkowych, może okazać się niezbędna do pozytywnego zakończenia sporu sądowego.

Ustal status spadkobiercy

Bycie spadkobiercą wiąże się nie tylko z przypływem gotówki bądź uzyskaniu praw do nieruchomości, ale także przejęciem długów po spadkodawcy. Zatrudnienie prywatnego detektywa pomoże w ustaleniu czy otrzymane mienie nie jest obciążone kredytem lub czy spadkodawca nie posiadał innych zobowiązań finansowych, które mogłyby przejść na potomków. Dzięki takim ustaleniom spadkobiercy mogą zrzec się spadku i uniknąć ewentualnych kłopotów finansowych. Agencja detektywistyczna zajmie się także poszukiwaniem dalekich krewnych, którzy mogą okazać się niezbędnymi świadkami przy sprawie spadkowej lub innych spadkobiorców, uwzględnionych w testamencie.

Doświadczenie i dyskrecja

Prowadzenie sprawy spadkowej oraz zbieranie materiałów i informacji do przeprowadzenia procesu wymaga wyczucia oraz profesjonalizmu. Tylko sprawdzona agencja detektywistyczna może kompleksowo i skutecznie pomóc w sprawach spadkowych, tak aby jej wynik był zadowalający dla klienta. Wieloletnie doświadczenie naszej agencji w tego typu kwestiach, to gwarancja efektywnej i udanej współpracy.

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net