Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Poszukiwanie osób

Zaginięcie członka rodziny lub inne j bliskiej osoby to traumatyczne doświadczenie. Co roku w Polsce ginie około 20 tysięcy osób, czyli średniej wielkości miasto. Niestety, liczba ta z roku na rok, systematycznie rośnie. Sporą część osób udaje się odnaleźć, ale kluczowe jest podjęcie jak najszybszych działań. Pomoc profesjonalnego biura detektywistycznego to najlepszy sposób na skuteczne poszukiwanie osób. Kompleksowe działania oraz fachowa strategia są szansą na szybkie odnalezienie bliskich.

Zaginięcia i uprowadzenia to nie wszystko

Poszukiwanie osób to nie tylko kwestia zaginięć lub porwań. Wiele osób zgłasza się do prywatnego detektywa w celu odnalezienia osób z przeszłości, z którymi stracili kontakt. Starzy znajomi, dawno niewidziani krewni to osoby często poszukiwane przez agencje detektywistyczne. Chęć nawiązania kontaktu z przyjaciółmi z dawnych lat pojawia się wraz z wiekiem, ale brak aktualnego adresu, a czasami nawet nazwiska danej osoby utrudnia jej samodzielne odnalezienie. Prywatny detektyw ustali miejsce przebywania danej osoby, nawet na podstawie niepełnych informacji.

Porwania rodzicielskie

Uprowadzenia dzieci to często pojawiający się problem podczas postępowania rozwodowego czy innych procedur związanych z odebraniem praw rodzicielskich. Poszukiwania osób nieletnich ukrywanych przez jednego z rodziców to bardzo delikatna kwestia. W grę wchodzi przecież dobro dziecka. Agencja detektywistyczna posiadająca doświadczenie w tego typu sprawach, kompleksowo zajmie się ustaleniem adresu pod którym przebywa dziecko oraz pomoże w zebraniu materiałów dowodowych ułatwiających odzyskanie dziecka prawowitemu opiekunowi. 

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net