Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Nieuczciwa konkurencja

Coraz większa konkurencja na rynku sprawia, że niektórzy rywale biznesowi posuwają się do praktyk niezgodnych z prawem. Nieuczciwa konkurencja to rosnący problem współczesnej gospodarki. Z roku na rok rośnie liczba podmiotów, które stosują nielegalne działania, mające przeciągnąć klienta na swoją stronę. Wśród najczęstszych praktyk wykorzystywanych przez nielegalną konkurencję znajduje się między innymi szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic, a także działania mające przekonać klienta do odstąpienia od umowy. Jak się przed tym bronić? Wystarczy zgłosić się do agencji detektywistycznej, która wie, jak walczyć z nieuczciwą konkurencją.

Uchroń się przed nieuczciwą konkurencją

Chęć zysku oraz utrzymania najwyższej pozycji wśród konkurencji pcha wielu do nielegalnych praktyk. Jeśli czujesz, że Twoja firma mogła paść ofiarą nielegalnej konkurencji skorzystaj z usług naszej agencji i przekonaj się, że z naszą pomocą łatwo i szybko pozbędziesz się problemu. Nasi detektywi szybko przeprowadzą analizę Twoich konkurentów i ustalą, kto wśród nich mógł stosować niezgodne z prawem procedury, które utrudniały rozwój Twojej firmy. Materiały dowodowe zebrane przez doświadczonego prywatnego detektywa, świadczące o bezprawnych poczynaniach rywali będą podstawą do złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Pozbądź się nieuczciwych rywali

W świetle prawa, działanie naruszające interesy innego przedsiębiorcy podlega karze. Ze sprawdzoną agencją detektywistyczną, szybko i zgodnie z prawem pozbędziesz się nieuczciwej konkurencji, która narusza tajemnice Twojego przedsiębiorstwa, utrudnia dostęp do rynku lub stosuje inne praktyki niezgodne z prawem, noszące znamiona przestępstwa.

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net