Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Informatyka śledcza

Cyberprzestępstwa to coraz częstsza forma przekroczenia prawa. Z roku na rok rośnie liczba osób narażonych na ataki hakerskie i przestępstwa w sieci. Dodatkowo cyfrowy obrót danych sprzyja wyciekom tajnych informacji oraz innym niepowołanym sytuacjom. Z drugiej strony nośniki cyfrowe umożliwiają zyskanie cennych informacji oraz ułatwiają zebranie materiałów dowodowych do spraw. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, nasza agencja wyspecjalizowała się w dziedzinie, jaką jest informatyka śledcza.

Co to jest informatyka śledcza?

Jest to dyscyplina polegająca na zbieraniu, odzyskiwaniu a także analizie danych cyfrowych. Informatyka śledcza wraz z postępem cyfryzacji kraju, zyskuje stale na popularności a nowoczesne nośniki danych, takie jak dyski przenośne, serwery, smartfony, dyski twarde umożliwiają zdobycie nawet usuniętych danych. Detektywi zajmujący się informatyką śledczą korzystają także z wirtualnych nośników informacji, takich jak dyski w chmurze, portale społecznościowe czy  wyszukiwarki internetowe.

Efekty działań informatyki śledczej

Dzięki umiejętnym działaniom detektywów, przy użyciu informatyki śledczej możliwe jest rozwiązanie spaw dotyczących kradzieży danych, szpiegostwa przemysłowego, defraudacji finansowych, stalkingu, łamania praw autorskich oraz wielu innych problematycznych kwestii. Uzyskane przez agencję detektywistyczną dane są analizowane oraz przedstawiane klientowi w formie raportu, który gotowy jest do wykorzystania jako materiał dowodowy w procesie sądowym.

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net