Prywatny detektyw Poznań - Biuro

Dowody zdrady małżeńskiej

W dzisiejszym świecie rozwody to jedne z najczęstszych batalii sądowych. Sprawy rozwodowe często ciągną się latami, a ostateczne ustalenie orzeczenia o winie nie jest ani proste, ani łatwe do osiągnięcia. By sprawa rozwodowa zakończyła się dla nas pomyślnie musimy posiadać mocne argumenty obciążające współmałżonka, a najlepiej także twarde dowody zdrady małżeńskiej. Często jednak samodzielne zebranie dowodów na zdradę jest bardzo trudne. Dlatego warto zgłosić się do specjalisty. Dobry detektyw w kilka tygodni zbierze wiarygodne dowody zdrady małżeńskiej dzięki czemu będziemy mogli udowodnić przed sądem, po której stronie leży wina.

Jak udowodnić zdradę?

Aby pozyskać rzetelne dowody zdrady małżeńskiej wystarczy udać się do profesjonalnej agencji detektywistycznej. Doświadczony detektyw wyspecjalizowany w zleceniach jakimi są sprawy rozwodowe kompleksowo podejdzie do zadania i sprawdzi jak wygląda wiarygodność partnerska naszego małżonka. W trakcie wykonywania zlecenia detektyw obserwuje wskazaną osobę, ustala jego miejsce przebywania oraz sprawdza osoby, z którymi spotyka się obiekt obserwacji. Oczywiście zakres działań detektywa ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. Niektóre sprawy rozwodowe ciągną się latami, a znalezienie dowodów zdrady małżeńskiej nie jest takie proste, jednak dla dobrego specjalisty kwestia jaką jest wiarygodność małżeńska to priorytet.

Twarde dowody na sprawy rozwodowe

Po znalezieniu dowodów na zdradę małżeńską detektyw przekazuje je klientowi w postaci zdjęć, filmów a także raportu z obserwacji i wykonanych działań. Dzięki temu klient posiada rzetelne dowody na zdrady, które może przedstawić przed sądem w celu pomyślnego zakończenia sprawy rozwodowej. Posiadając potwierdzenie niewierności małżonka mamy szansę na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie, przyznanie alimentów oraz skuteczne zakończenie sądowej batalii. Jeśli wiec nadal zastanawiasz się jak udowodnić zdradę, nie czekaj, zgłoś się do sprawdzonego biura detektywistycznego, które pomoże podważyć wiarygodność małżeńską Twojego partnera.

Ile kosztuje znalezienie dowodów na zdradę?

Tego typu sprawy rozwodowe wymagają sporego doświadczenia oraz nakładów pracy. Chodzi głównie o stałą obserwację obiektu, dlatego znalezienie dowodów na zdradę małżeńską jest czasochłonne. Doświadczony detektyw jednak poradzi sobie z tym zadaniem w kilkanaście tygodni. Koszt usługi jest zależny od specyfiki danej sprawy oraz jej skomplikowania. Decydując się na pomoc specjalisty musimy się liczyć z wydatkiem od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kancelaria Śledcza Poznań
ul. Nowowiejskiego 20/4
Poznań, 61-732
+48 531727273
kancelariasledcza@gmail.com


embed google map by embedgooglemap.net